Hotel superior me 3 yje në Aviano: Parkim falas | Hotel Oliva Faqe zyrtare

Hotel superior me 3 yje në Aviano

Pranë bazës USAF dhe CRO

Hotel Oliva është qendra historike në Aviano që prej vitit 1958. Hotel me 3 yje, në qendrën e fshatit në Aviano, me 42 dhoma dhe apartamente të vogla me të gjitha komoditetet. Ideal për ata që shkojnë në Aviano për të punuar, por pranë Bazës Ajrore USAF ose pranë CRO (Qendrën Onkologjike të Referimit), me distancë mes tyre rreth 2.5 km.
Stafi i Hotel Oliva, i disponueshëm dhe profesionist është gjithmonë i gatshëm për t'ju shoqëruar gjatë qëndrimit juaj teksa ndodheni larg shtëpisë, qoftë për një fundjavë romantike, një shërbimi pune, pushime pranë Piancavallo, apo një qëndrim të gjatë lidhur me CRO ose bazën USAF.

Arrihet lehtësisht me makinë dhe Parkim falas

Hotel Oliva ndodhet në një zonë qëndrore në një zonë t ëqetë, të sigurt dhe me shërbime të mira. Hotel Oliva arrihet lehtësisht me makinë dhe është e pajisur me dy ambiente parkimi: një ambient i brendshëm parkimi i rezervuar për vizitorët e hotelit dhe një ambient publin, në pjesën e përparme të hotelit. Në të mudn  të parkohen furgona të vegjël dhe furgona të mëdhenj, teksa në ambientet në afërsi mund të gjeni vend për parkim autobusi-

Kocensionet për CRO

Hotel Oliva është rpej disa vitesh pikë referimi për personat që shfrytëzojnë  shërbimet eC.R.O. dhe për familiarët e tyre: ofrojmë ulje të çmimeve të zakonshme të qëndrimit dhe kemi kënaqësinë të ndihmojmë për ta bërë qëndrimin tuaj, qoftë  i shkurtër apo apo i gjatë, sam ë komod të jetë e mundur.

Shërbimet

Check in (Ardhja)  nga ora 12:30
Check Out (Largimi) deri në orën 11:00
Recepsion 24 orë me portier nate
Bar gjithmonë i hapur prë vizitorët

• Mëngjes bufe. Sipas kërkesave, kemi kënaqësinë të ofrojmë produkte për personat që vuajnë nga sëmundja e Celiakisë dhe për personat me intolerancë ndaj ushqimeve të caktuara, si dhe për vegjetarianët dhe veganët.
• Internet Wi-Fi në të gjithë hotelin.
• Parkim falas dhe mbikqyrje me kamerë
• Furra me mikrovalë në çdo dhomë.
• Makineri akulli.
• Pajisje për lustrim këpucësh.
• Kënd Barbecue (pjekje në sgarë).
• Ashensor.
• Lavanderi me vetëshërbim me monedha, Hekuri dhe dërrasa sigurohen
• Dhomë për bagazhet
• Shërbim i ofrimit të biçikletave pa pagesë, sipas disponueshmërisë
• Palestër falas
• Ajër i kondicionuar dhe sistem ngrohje
• Informacion turistik dhe konsulencë mbi itineraret e personalizuara
• SKY në çdo dhomë
• Lejohen kafshët shtëpiake kundrejt një tarife ekstra ditore
• Stacioni i karikimit të automjeteve elektrike
• Shërbimi i pritjes së parcelave

Kërkesa shtesë mudn të rakordohen gjatë rezervimit.

Kartat e kreditit që pranohen janë: Visa, Mastercard, American Express, Cartasì, Maestro, Bancomat, Postepay, Bancoposta.